KOŠÍK

Další nabízené služby

Zde Vám nabízím další služby které můžete u této firmy využít.

Výpis služeb.
- Lepení nálepky s umytím a odmaštěním podkladu.
- Výroba řezané nálepky z fotky nebo obrázku.
- Výroba na počkání u lehčích motivů.
- Maskování lehčích škrábanců na laku.
- Malby na stěny a desky.

Postupně budou rozepsané a popsané co obnášejí.
 
Lepení nálepky s umytím a odmaštěním podkladu.
    Nalepení nálepky vyžaduje umytí podkladu a následné odmaštění. Tuto práci je potřeba učinit před lepením nálepky, cena za tuto službu je od 50 kč a zvyšuje se podle složitosti a velikosti polepů (např.: lepení nálepky se střední složitostí stojí přibližně 250 kč.)

Výroba řezané nálepky z fotky nebo obrázku.
    Tato služba vyžaduje zaslání kvalitní fotky nebo obrázku buď přez e-mail nebo i osobní předání nebo poštou. Zaslaný obrázek nesmí být kostičkovaný, nebo takvý u kterého není rozpoznatelný tvar. Po zaslání bude zdělená přibližná částka za jeho převedení do vyřezatelné podoby, poté budete požádáni o zaplacení zálohy za zpracování návrhu. Poté Vám bude zaslán náhled v podobě obrázku.
V případě souhlasu s náhledem si zvolíte barvu velikost a počet kusů.

Výroba na počkání u lehčích motivů.
    Tato služba je pro ty co si chtějí nechat vyrobit nálepku na míru, nebo neví jak bude vybraná nálepka vypadat a chtějí ji vidět před vyrobením na náhledu. Tato služba potřebuje čas a to od 1 hodiny až po 4 hodiny, vše záleží na složitosti motivu. Pokud máte motiv vybraný tak se doba bude zkracovat.

Maskování lehčích škrábanců na laku.
    Tuto službu nabízím pro ty co nají lehce poškozený lak a nechtějí utrácet za dražší přestříkání barvou. Nálepky na maskování se vyrábějí na počkání přesně podle potřeby a podle požadavků majitele.

Malby na stěny a desky.
    Nabízím možnost malby vybraného motivu na stěnu nebo desku, přibližná cena za čtvereční metr je 700 kč. Opět záleží na složitosti malby a na její velikosti. Také se k ceně připočte cestovné, případně dopravné nebo balné. Na malbu jsou používámy barvy hetcolor a latexová barva odolná otření a vlhkosti.

Je možnost také vyrobit nálepku na tričko, tato cena se pohybuje přibližně okolo 250 kč za tričko s nálepkou přibližné velikosti 10 x 10 cm. V případě zájmu o větší velikost se dá individuálně domluvit. Můžete si i vybrat jiný typ trička nebo i mikiny.